Тренінг «Громадсько активна блогосфера 4.0: нові можливості змін та розвитку!» у Дніпрі

13 червня 2019 р. у м. Дніпро відбудеться тренінг «Громадсько активна блогосфера 4.0: нові можливості змін та розвитку!»

Запрошуємо журналістів, громадсько активних блогерів, представників громадських інформаційних мереж, активних громадян, молодіжних лідерів та представників громад із Дніпрпетровської та Херсонської областей взяти участь у тренінгу, щоб практично застосовувати нові можливості використання громадсько активної блогосфери у своїй діяльності.

Захід проводитиметься у межах проекту «МедіаПроРеформа» Center of Information Studies and Resource Service “Meridian”. Проект реалізується за підтримки U.S. Embassy Kyiv Ukraine.

Про специфіку (мережування) та метододологію (немаркетинговий підхід) розвитку мережевої громадсько активної блогосфери, про нові можливості інструментарію для громадсько активних блогерів, про сучасні можливості сервісів і платформ у розбудові громадської блогосфери, про вибір суспільно значущих тем, про інформаційну безпеку та технічне оснащення розповість експерт із розвитку громадсько активної блогосфери Олександр Лавринович, керівник проекту MediaProReforma, засновник громадсько активних мереж та ініціатор мережевих громадських ініціатив в Україні.

Організатори забезпечують проживання та харчування учасників навчального заходу, витрати на проїзд до місця його проведення й у зворотному напрямку (за умови наявності проїзних документів і у межах вартості проїзду купейним/плацкартним вагоном поїзда, рейсовим автобусом).

Детальна конкурсна інформація з приводу умов участі буде розміщена на сторінці проекту MediaProReforma та Center of Information Studies and Resource Service “Meridian”, а також на порталі Громадський Простір та у відкритій групі MediaProReforma Group.

Для участі в тренінгу заповніть, будь ласка, до 10 червня 2019 року включно онлайн-форму за поданим нижче посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSepOXPyRY9EQWPJYOqWyn6UoKYvqWJNRdnqw92tYNOv3PyqKA/viewform

Контакти:
Олександр Лавринович, керівник проекту, тел.: +38(066)9059932
Ігор Полянський, експерт проекту, тел.: +38(050)9655244

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *