Конкурс на участь в інформаційному семінарі «Актуальні питання процесу імплементації реформ на місцевому рівні на прикладі Херсонщини»

Медійний десант громадської мережі “МедіаПроРеформа” висаджуватиметься у Херсоні у межах інформаційного семінару “Актуальні питання процесу імплементації реформ на місцевому рівні на прикладі Херсонщини (освіта, культура, охорона здоров’я та соціальний захист)” з 17 по 19 квітня на Херсонщині. 

Запрошуємо журналістів, блогерів, представників громадських інформаційних мереж, лідерів громад та місцевих експертів із Херсонської, Дніпропетровської, неокупованої частини Луганської, Львівської та Чернівецької областей взяти участь у медійному семінарі

Захід відбуватиметься у межах проекту “МедіаПроРеформа” Центру інформаційних досліджень та ресурсних послуг «Меридіан» за підтримки Посольства США в Україні.

Дати проведення – 17.04-19.04.2019. Місце проведення – м. Херсон, Херсонщина.

Кількість учасників обмежена.

ТЕМАТИКА ТРЕНІНГУ:

Учасники вивчатимуть специфіку та інформаційний ландшафт Таврії у контексті впровадження реформ на місцевому рівні. Відбуватимуться дискусії у різних локацях Херсона та Херсонщини з питань залучення місцевих медіа, журналістів та громадсько активних блогерів, громадських дячів та місцевих експертів до процесу підтримки та висвітлення важливих місцевих проєвропейських реформ.

Участь у семінарі є безкоштовною. Центр інформаційних досліджень та ресурсних послуг «Меридіан» забезпечує проживання та харчування учасників навчального заходу, витрати на проїзд до місця його проведення й у зворотному напрямку (за умови наявності проїзних документів і у межах вартості проїзду купейним (плацкартним) вагоном поїзда, рейсовим автобусом).

NB! У зв’язку з обмеженою кількістю місць, відбір учасників здійснюватиметься на конкурсних засадах. Претенденти, які пройдуть конкурсний відбір, отримають підтвердження участі та необхідну інформацію щодо тренінгу до 12 квітя 2019 р.

ХТО МОЖЕ БУТИ УЧАСНИКОМ ТРЕНІНГУ?

Журналісти, блогери, представники громадських інформаційних мереж (вітається участь громадських активістів-переселенців), лідери громад та місцеві експерти із Херсонської, Дніпропетровської, неокупованої частини Луганської, Львівської та Чернівецької областей.

Для участі в тренінгу заповніть, будь ласка, анкету до 11 квітня 2019 року включно за посиланням.

Претенденти, які пройдуть конкурсний відбір, отримають підтвердження участі та необхідну інформацію щодо тренінгу до 12 квітя 2019 р.

Контакти:
Олександр Лавринович, керівник проекту, тел.: (066) 9059932
Ігор Полянський, експерт проекту, тел.: (050) 9655244

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *