Прес-тур від «МедіаПроРеформа» у Чернівецькій області

Інформаційний семінар у Чернівцях (13.12.2018)
У грудні 2018 року команда «МедіаПроРеформа» вже збиралася у Чернівцях на інформаційний семінар. Фото Ігоря Полянського

З 18 по 21 червня 2019 р. на Буковині відбуватиметься прес-тур «Чому потрібні системні реформи на місцевому рівні – погляд із Буковини», присвячений актуальним питанням інформаційної підтримки та сприяння процесам реформ на місцевому (локальному) рівні. Особлива увага акцентуватиметься на чутливих сегментах реформування – освіті, охороні здоров’я, соціальному захисті та процесах децентралізації за активної участі місцевих громад.
Прес-тур відбувається у межах проекту «Мережеві медійні ініціативи на підтримку місцевих реформ» («МедіаПроРеформа»). Проект реалізується за підтримки U.S. Embassy Kyiv Ukraine в Україні.

До участі у прес-турі запрошуються журналісти, блогери, лідери громад, представники громадських інформаційних мереж, молодіжні лідери та місцеві експерти із Херсонської, Дніпропетровської, неокупованої частини Луганської, Львівської та Чернівецької областей.

Детальна конкурсна інформація щодо умов участі розміщуватиметься на ресурсах проекту Media Pro Reforma та Center of Information Studies and Resource Service “Meridian”, у відкритій групі Media Pro Reforma Group та на громадських платформах, що висвітлюють діяльність громадського сектору.

Контакти:
Олександр Лавринович, керівник проекту, тел.: (066) 9059932
Ігор Полянський, експерт проекту, тел.: (050) 9655244

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *